Друковані рекламні папки для документів є дуже важливим елементом професійного та послідовного візуального ідентифікації компанії.

Складно уявити роботу відділу збуту без фірмових папок. Папка із логотипом – це ідеальний спосіб передати пропозицію контрагентові або організувати передачу важливих документів на виставках, презентаціях. Часто їх використовують у школах для вручення під час конференцій. Рекламні папки можуть стати привабливим рекламним сувеніром і невід’ємним інструментом щоденної роботи.

Усі друковані матеріали виготовляються на паперах найвищої якості, що робить папку ідеальною для просування на престижних зустрічах з контрагентами. Для підвищення престижу є можливість додаткового покращення, тому в наших пропозиціях ви знайдете дуже доступні за ціною папки, а також дорожчі – в залежності від паперу та післядрукарських процесів та формату.
Види друку рекламних папок:

  • суцільні – з одного аркуша матеріалу без бічних кишень;
  • цільнокроєні – з цілого листа матеріалу з бічними клапанами (кишенями);
  • з приклеєними кишенями (клапан із окремого аркуша паперу приклеюється до основи);

У рекламних папках передбачені спеціальні вирізи для вкладення візитки.
Підніміть професійний образ вашої компанії за допомогою фірмових папок з лого. У кожному успішному бізнесі лежить гармонійний візуальний образ, а наші фірмові папки компанії грають ключову роль у його досягненні.

Відображаються усі з 2 результатів