Наклейки паперові


Ціна вказана за аркуш наліпок форматом А3

150 

Кількість Ціна
1 150 
2 125 
3 100 
4+ 95 

Самоклеючі наклейки з цифровим друком (лазерний друк) – це один із найбільш популярних товарів.

Самоклеючі наклейки можуть мати будь-яку форму, розмір, тип друку та спосіб обробки, що підходять для різних підкладок. Це дає тисячі комбінацій.

Якщо ви не знаєте, який клейкий матеріал підійде для замовлення – зв’яжіться з нами – ми обов’язково підберемо відповідний із врахуванням ваших потреб. Якщо ви хочете надрукувати незвичайну наклейку на спеціальній поверхні або вам потрібні унікальні методи обробки – ми підготуємо для вас індивідуальний розрахунок.

Ви маєте питання? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Артикул: 5/2858 Категорія:
ВИД ДРУКУ

Цифровий друк

УПАКОВКА

Пакувальний папір, Стретч-плівка

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

2-3 робочі дні

ОРІЄНТАЦІЯ

Вертикальна (книжкова), Горизонтальная (альбомна)

ТИП

Односторонні

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.

Самоклеющиеся наклейки с цифровой печатью (лазерная печать) – это один из самых заказанных товаров. Самоклеящиеся наклейки могут иметь любую форму, размер, тип печати и способ обработки, подходящие для различных подложек. Это дает вам тысячи комбинаций.

Если вы не знаете, какой клейкий материал подойдет для Вашего заказа – свяжитесь с нами – мы обязательно найдем что-то подходящее и с учетом ваших потребностей. Если вы хотите напечатать необычную наклейку на специальной поверхности или вам нужны уникальные методы обработки – мы подготовим для вас Индивидуальный расчет. У вас есть вопрос? Пожалуйста, свяжитесь с нами.