Календар хатинка настільний


30.00 

Настільні календарі-будиночки

Календарі – будиночки – найкрасивіший вид календарів. Будиночки надають широке поле для дизайну – кількість інформації та можливості її розміщення більша, ніж у інших видів календарів. На сторінках будиночків із перекидним блоком друкується сітка на один або кілька місяців та картинки, пов’язані з діяльністю фірми. Цей варіант календарів прийнятний для подарунка дилерам — на сторінках розміщуються зображення продукції, що виробляється.

Ціни на календарі будиночки Київ

Прайс на виготовлення однакових календарів-будиночків без перекидних листів на щільному папері (при необхідності з глянсовою ламінацією) 1000 будиночків – 4000 грн. Ціни на інші розміри прораховуються індивідуально.

Розміри настільних календарів будиночків

Розміри настільних календарів-будиночків різноманітні. Найбільш популярні варіанти обумовлені способом друку. Простий календар – без перекидних сторінок, друкується на аркуші А4, бігається у чотирьох місцях та клеїться. Розмір будиночків зі сторінками, які кріпляться зверху пружинкою довільний – по всій ширині, або на третину, на половину, відкриваючи частину основи календаря з контактними даними та логотипом компанії. Можливе використання маленького курсору як на квартальні календарі.

Кількість сторінок для настільних календарів-будиночків

Настільні каледарі-будиночки з перекидними сторінками обов’язково мають основу та містять 7 сторінок і більше. Основа настільного календаря виготовляється з картону або з щільного паперу, при необхідності з ламінацією. Якщо настільний календар складається тільки з основи, вона висікається спеціальним штампом, якщо є сторінки – кріпитися зверху пружиною.

Артикул: 5/2860 Категорія:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.