,

Автомобільні наклейки на машину вінілові стікери на авто


 • вінілі на кузов, на капот
 • автотатуаж
 • стікінг для автовласників
 • кольорові татуювання
 • реклама на таксі, на автофургонах
 • декорування авто
 • аплікація автомобіля

400.00  за розмір 80х40 см

Наклейки на авто та автомобільні наклейки

Для виготовлення автомобільних наклейок використовуємо спеціальні матеріали для наклейок на авто (автомобільні плівки Oracal 751, кольорові економ-плівки Oracal 641 або друк на Оракалі 640 серії), які добре тримаються. Від обраного матеріалу та місця, на яке Ви будете клеїти наклейку, залежить її довговічність.

Форми наклейок на авто

Наклейки на машину можуть бути різної форми та кольору, наприклад, у формі трикутника, прямокутника, або із закругленими кутами. Досягти ідеальної форми дозволяє вирізка вінілу.

Брендування авто

Друкуємо наклейки так, щоб водій сам без проблем зміг наклеїти наклейку на автомобіль. Крім цього, робимо наклейки на магнітній основі, так званий знімний варіант.

Вартість виготовлення наклейок на автомобіль

Щоб точніше розрахувати вартість наклейок на машину, необхідно побачити ескіз (або макет, або зображення, або фото) з бажаними розмірами. Підберемо більш оптимальний матеріал та прорахуємо вартість виготовлення. На ціну також впливає якість друку.

FAQ

У роботу з реклами на автомобіль входить виготовлення дизайн-макета, друк на вінілової плівці, прорізання плоттеру. Друк на автомобільних плівках можливий як на простих, так і на елітних.

Питання, чи потрібно ламінувати наклейки на автотранспорт, залежить від способу виготовлення. Якщо йдеться про плоттерну прорізку вінілової плівки, або трафаретного друку на Оракалі, то немає необхідності ламінувати. Широкоформатний друк потребує ламінації.

Артикул: 5/2719 Категорії: ,
ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

1 робочий день, 2-3 робочі дні

УПАКОВКА

Стретч-плівка

Brand Oracal, Ritrama

Автомобильные наклейки на машину виниловые стикеры на авто

Наклейки на авто и автомобильные наклейки

Для изготавления автомобильных наклеек используем специальные материалы для наклеек на авто (автомобильные пленки Oracal 751, цветые эконом-пленки Oracal 641 или печать на Оракале 640 серии), которые будут хорошо держатся. От выбранного материала и места, на которое Вы будете клеить наклейку зависит ее долговечность.

Формы наклеек на авто

Наклейки на машину могут быть различной формы и цвета, к примеру, в форме треугольника, прямоугольника, либо с закругленными углами. Добиться идеально формы позволяет вырезка винила.

Брендирование авто

Печатаем наклейки так, чтобы водитель сам без проблем смог наклеить наклейку на автомобиль. Кроме этого, делаем наклейки на магнитной основе, так называемый съемный вариант.

Требуется реклама на автомобиль?

В работу по рекламе на автомобиль входит изготовление дизайн-макета, печать на виниловой пленке, плоттерная прорезка. Печать на автомобильных пленках возможна как на простых, так и на элитных.

Нужно ли ламинировать наклейки на транспорт?

Вопрос о том, нужно ли ламинировать наклейки на автотранспорт, зависит от способа изготовления. Если речи идет о плоттерной прорезке виниловой пленки, либо трафаретной печати на Оракале, то ламинировать нет необходимости. Широкоформатная печать требует ламинации.

Стоимость изготовления наклеек на автомобиль

Чтобы более точно рассчитать стоимость наклеек на машину, необходимо увидеть эскиз (либо макет, либо изображение, либо фото) с желаемыми размерами. Подберем более оптимальный материал и просчитаем стоимость изготовления. На цену также влияет и качество печати.

 • винилы на кузов, на капот
 • автотатуаж
 • стикинг для автовладельцев
 • цветные татуировки
 • реклама на такси, на автофургонах
 • декорирование авто
 • аппликация автомобиля