Календарі настінні


  • формат на вибір
  • папір різної щільності
  • на люверс або планку
  • із захисною ламінацією, тисненням, лаком

90.00 

Виготовлення фірмових календарів

Фірмовий календар – найкращий рекламний виріб, який може передати до друку сучасна поліграфія. Календарі служать цілий рік – чудова реклама! При цьому щорічно безліч компаній тиражують свої фірмові календарі, тому існує конкуренція, як в інших видах реклами – користуються календарями, що найбільше сподобалися. Якісний друк при цікавому дизайні допомагають Вашому календарю завоювати центрове місце на стіні, столі або записнику.

Друк квартальних календарів

Квартальні календарі дозволяють незалежно показувати 3 різних місяці, що послідовно йдуть (від цього і назва – квартальні). На календарі тріо можна робити позначки – поле одного дня досить велике. Квартальний настінний календар має у верхній частині постер – основний елемент дизайну. Картинка на ньому знаходиться перед очима цілий рік, тому важливо створити та викликати асоціації з Вашим підприємством.

В офісах Ваших клієнтів настінний або настільний календар будиночок, маючи приємний дизайн, нагадуватиме про Вашу компанію протягом цілого року. Календар – це реклама, яка поєднує низьку вартість одного рекламного контакту і високу ефективність практично. Та й силу корпоративної позитивної дії на співробітників неможливо переоцінити.

Артикул: 5/2926 Категорія:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.