Саме з дизайну починається втілення у життя Вашого замовлення. Дизайн здатний донести до споживача особливості товару, зробити продукцію незабутньою та популярною, виділити компанію з маси конкурентів. Дизайн часом творить дива.
Можливості нашої друкарні та професіоналізм наших дизайнерів дозволяють реалізовувати оригінальні ідеї та рішення. Індивідуальний підхід до кожної роботи сприяють досягненню чудових результатів. Адже саме від того, наскільки грамотно виконаний дизайн і як він впливає на споживача продукції, багато в чому залежить успіх цієї продукції у покупців.
Ми проводимо дизайнерські роботи:
Розробка логотипу, фірмовий знак компанії.
Створення фірмового стилю ділової документації та окремих його елементів.
Розробка цілісного фірмового стилю, що включає рекомендації щодо дизайну рекламних оголошень, поліграфічної та сувенірної продукції.
Дизайн та підготовка макетів поліграфічної продукції (корпоративних буклетів, річних звітів, листівок тощо)
Розробка дизайну та підготовка макетів рекламних оголошень для ЗМІ та зовнішньої реклами.
Інтернет-дизайн, редизайн сайтів.
Наші дизайнери можуть довести Ваші макети до друку, виправити всі помилки та недоліки.
Вимоги щодо підготовки матеріалів для здачі в друкарню.
Подання макетів для друку
Оригінал-макети приймаються у таких форматах:
• *.pdf ;
• *.indd – Adobe InDesign (шрифти переведені в криві або додані, зображення зібрані в Бібліотеку або додані);
• *.tif, *.psd – Adobe Photoshop(колірна модель – CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти растровані або додаються);
• *.ai, *.eps – Adobe Illustrator (колірна модель CMYK, у тому числі для растрових об’єктів, вставлених у векторні файли, шрифти переведені в криві, вставлені зображення вбудовані в макет).
Макети в інших форматах (включаючи CorelDRAW) вважаються непідготовленими до друку. Вони можуть бути опрацьовані нашими дизайнерами за додаткову оплату.
Формат документа (розмір сторінки) у програмі верстки повинен дорівнювати обрізному розміру готового виробу. Орієнтація виробу на сторінці в публікації повинна відповідати потрібній готовій продукції. Якщо зображення повинно друкуватись «навиліт», необхідно передбачити запас на різання не менше 2 мм (для багатосторінкових документів – не менше 5 мм).
Відстань від ліній різання до тексту, логотипів (та інших елементів, які в жодному разі не повинні бути обрізані) має бути не менше ніж 3 мм (для багатосторінкових документів – не менше ніж 5 мм).
При створенні макета буклета розміром 297×210 (А4) з двома фальцями, що складається всередину розміром 100×210 мм, необхідно враховувати, що сторінки буклету не однакові, а мають розміри завширшки 100 мм (верхня сторінка), 99 мм (середня) і 98 мм вкладається всередину (сторінка).
Технологічні вимоги щодо підготовки зображень
Усі файли, що передаються для друку, повинні бути представлені в колірній моделі CMYK або Grayscale. Сумарна кількість фарби (C+M+Y+K) не повинна перевищувати 300%.
Контур висікання, бігівка, вибіркове лакування, тиснення повинні бути позначені в макеті окремим векторним шляхом і перейменовані на палітрі шарів відповідно до обраного виду робіт, а також чітко описані в технічному завданні.
Невеликі об’єкти чорного кольору (включаючи текст та лінії) мають бути в одну чорну фарбу (100% Black).
Бажано не використовувати текст розміром менше 8 pt нечорного кольору, що стоїть на якомусь небілому фоні, так як такий текст вийде важко читати.
Суцільна чорна заливка великого розміру має бути виконана композитним кольором (рекомендовані значення фарб: Cyan – 50%, Magenta – 50%, Yellow – 50%, Black-100%).
Для широкоформатного друку роздільна здатність зображень (CMYK, Grayscale) у макеті має бути не менше 300 dpi (для продукції розміром до 1 м.кв.), для розміру готової продукції від 1 м.кв. до 6 м. кв. роздільна здатність зображень у макеті має бути не менше 150 dpi, для розміру готової продукції від 6 м.кв. до 10м.кв. роздільна здатність зображень у макеті має бути не менше 72 dpi, для розміру готової продукції більше 10 м.кв. роздільна здатність зображень у макеті повинна бути не менше 56 dpi.
Текст
Весь текст у файлах *.eps, *.ai має бути переведений у криві. В іншому випадку всі шрифти, що використовуються, повинні бути впроваджені в PDF-файл. Під час передачі макету у форматах InDesign повинні бути передані також усі шрифти та файли зображень, що поміщені у верстку.
Не можна використовувати в макеті верстки системні шрифти (Arial, Times New Roman, Courier, Tahoma, Chicago, Helvetica, Palatino та ін.), не можна використовувати накреслення Bold, Italic, BoldItalic, що генеруються програмою верстки. Для використання цих зображень потрібно використовувати шрифти з таким зображенням.
Багатосторінкові макети
Нумерація сторінок у готовому виробі має відповідати нумерації сторінок усередині кожного документа. На одній сторінці документа для друку повинна бути одна сторінка готового виробу (не передавайте багатосторінкові макети розворотами). Сторінки обкладинки нумеруються окремо та готуються окремою публікацією. Публікація не повинна містити сторінок, які не використовуватимуться під час друку. По можливості, готуйте публікацію, не розбиваючи її на безліч файлів, що містять 1-2 сторінки, а як один файл, що містить всі сторінки.
Якщо оригінал-макет, переданий у друкарню, відповідає наведеним вище технічним вимогам, ТОВ «П’ятий елемент прінт» несе відповідальності за якість отриманої продукції.
Матеріали приймаються на USB-носіях, також можливе розміщення на FTP-сервері або надсилання електронною поштою.